Zebranie sprawozdawcze

W sobotę 10 marca 2018 odbyło się w naszym domu PZKO w Porębie zebranie sprawozdawcze. Gościem specjalnym była prezes zarządu ZG PZKO pani Helena Legowicz. Z innych gości była obecna delegacja zarządu MK PZKO Dąbrowa.

Wysłuchaliśmy sprawozdań od poszczególnych sekcji organizacyjnych naszego koła za rok ubiegły i cele naszej działalnosci w tym roku. Pojawiło się kilka przełomowych propozycji. Hanka Kasprzakowa oznajmiła, że klub kobiet ma zamiar przygotować „kurs pieczenia kołaczy”. Entuzjastycznie zgłosiła się zaraz pani przezes ZG Helena Legowicz. Następnie Staszek Pietroszek zaproponowal zorganizować „warsztaty komputerowe” dla tych, którzy nie wiedzą jak się efektywnie zabrać do komunikacji z komputerem w swym domu. Dalej, w tym roku planujemy wykonanie profesjonalnych „nagrań muzycznej produkcji Old Boys Bandu”. Żeby można było umieścić porządną reklamę OBB na naszym webie, albo nawet na youtubie. Dalsze pomysły niewątpliwie jeszcze wpłyną wraz z nadejściem wiosny. Kompletny spis planu pracy na rok 2018 będzie umieszczony na stronie PZKO -> GLOBUS.


Pani prezes Legowicz zachęciła nas do przesyłania formą komputerową ciekawych informacji z życia naszego koła do redakcji Zwrotu. Redakcja postara sie umieścić te informacje na stronach internetowych „zwrot.cz”. Przypomniała także, że bieżący rok to rok festiwalu PZKO, który odbędzie się w Trzyńcu i trzeba sie nam do tego jakoś przygotować. Pani Legowicz przyniosła ze sobą olbrzymiastą książkę pamiątkową ZG PZKO. Nasz kolega prezes Leon Kasprzak otrzymał od ZG PZKO wyróżnienie w postaci wpisu do tej książki jako wybitny przedstawiciel PZKO. Krótki klip z tej uroczystości nakręcił Stacho Pietroszek (również zdjęcia są od Staszka, edycja Zbyszek Letocha). Nasze gastronomiczne (astronomiczne) chęci zaspokoił pod koniec spotkania klub kobiet podaniem kawy/ herbaty i kołaczy.

video

Przypominamy, że kliknąwszy na globusek w lewym górnym rogu można przeczytać szczegółowe informacje od zarządu naszego koła.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Nezařazené. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.